İZMİT BELEDİYESİ GERİ DÖNÜŞÜME KATKI SUNAN OKULLARA MALZEME DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, okullardaki geri dönüşüm çalışmalarını okullara malzeme desteği sunarak destekliyor.

İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, başarı ile uyguladıkları ambalaj atık toplama kampanyasına hız kesmeden devam ediyor. Okullarda ambalaj atık toplanmasını malzeme desteği sunarak destekleyen İzmit Belediyesi, öğrencilere geri dönüşüm konusunda farkındalık kazandırıyor.

Okul Bütçesine Katkı

Ambalaj atık toplama sistemindeki başarıda okulların lokomotif görevi olduğu bilinciyle hareket eden Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, değerlendirilebilir atıklarını İzmit Belediyesine teslim eden okulların hem ekonomiye hem de okul bütçesine katkı sunmasını sağlıyor. Ekipler, son 2 haftada geri dönüşüme destek veren 7 okula 390 paket A4 fotokopi kâğıdı ve sarf malzeme (peçete, doldurulabilir tahta kalemi ve mürekkebi) dağıtımı gerçekleştirdi.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metnini inceleyebilirsiniz.