ATIK PROJESİ İLE İLGİLİ OKULLARI BİLGİLENDİRİYOR

Sıfır Atık Projesi kapsamında çalışmalarını sürdüren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibi, okul ziyaretleri ile idarecilere proje ile ilgili bilgi aktarmaya devam ediyor

Sıfır Atık uygulamalarının tüm kentte yayılması için çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi, çevre kirliliğini önlemek ve ekonomik kazanç sağlanması amacıyla okulları proje ile ilgili bilgilendirmeye devam ediyor. Okul ziyaretlerine devam eden Başkan Hürriyet son olarak, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Alper Al Ortaokulu ve Gültepe İlkokulu’na giderek sıfır atık projesi kapsamında idareci bilgilendirip toplamda 225 paket A4 kâğıdı hediye etti.

Destek Vermeye Devam Edeceğiz

Okul ziyaretinde konuşan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “Çöp miktarını azaltmak ve milli serveti tekrar kazanmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz geri dönüşüm konusunda farkındalığı daha üst seviyeye çıkarmak istiyoruz. Okullar atıkların toplanması konusunda ailelerin rahatça ulaşabileceği yerler. Biz de bu konuda okullara destek vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metnini inceleyebilirsiniz.