İZMİT BELEDİYESİNDEN GERİ DÖNÜŞÜME BİLGİSAYAR DESTEĞİ

İzmit Belediyesi Çevre ve Koruma Müdürlüğü geri dönüşüm projesine katkı sunan 28 Haziran İlkokulu 2-B sınıfına bilgisayar hediye etti

İzmit Belediyesi çocuklara çevre bilinci aşılamak adına okullarda geri dönüşüm projeleri yapmaya devam ediyor. İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Havva Açıkgöz, 28 Haziran İlkokulu 2-B sınıfı öğrencilerine geri dönüşüm projesine verdikleri katkılardan dolayı bilgisayar hediye etti. Öğrenciler ve okul yöneticileri İzmit Belediyesine hediye bilgisayardan ötürü teşekkürlerini iletti.

Eğitime Destek

İzmit Belediyesi Çevre ve Koruma Müdürü Havva Açıkgöz programda yaptığı konuşmada, “Bugün 28 Haziran İlkokulu’ndayız. Okulumuzun 2-B sınıfına bilgisayar hediye ettik. Çocuklarımızın teknolojiyle daha küçük yaşta tanışması ve eğitimlerine destek olmak amacıyla İzmit Belediyesi olarak Fatma Kaplan Hürriyet başkanımızın eğitime verdiği önemi elimizden geldiğince yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimize her türlü malzeme ve ekipman desteği vermek istiyoruz.

Tüm Okullarda Sürecek

Bunu yaparken çocuklarımızın geri dönüşüm alışkanlığı kazanması için topladıkları atıklara karşılık olarak bilgisayar teslim ettik. Bu çalışmamız tüm okullarımızda devam edecek. İsterim ki tüm okullarımızda geri dönüşüm sistemi küçük yaşlarda alışkanlık haline getirilsin ve yaygınlaşsın. Geleceğimiz olan çocuklarımız daha temiz bir dünya, daha temiz bir gelecek ve daha mutlu bir ortamda yaşasın diye bu projeleri yapıyoruz.  Okul idarelerine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metnini inceleyebilirsiniz.